Kurzy rekvalifikační a doškolovací

Jak si kurz objednat?

Pokud chcete jakýkoliv kurz - i nadstavbový - stačí zavolat, nečekejte na "vyhozené" termíny, vezmeme diáře a podle Vašeho a našeho času si vše upřesníme. Pokud dáme na webovky, fb - termín nadstavbového kurzu a Vám se nehodí, jen zavolejte, dáme si jiný! Výuka je INDIVIDUELNÍ - tak toho využijte! Těšíme se na Vás! Soňa a Jana 

Masér a jiné

Vážené dámy, vážení pánové,
jsme potěšeni Vaším zájmem o námi pořádané kurzy a semináře. Naším cílem je ulehčit Vám přístup k informacím v oblasti regenerace, rekondice, kosmetiky, a zdravého životního stylu a připravit Vás pro praktickou činnost v oboru, který si zvolíte. V případě Vašeho hlubšího zájmu Vám nabídneme i další možnosti doškolovacího studia k prohloubení dříve již získaných znalostí a dovedností.Velmi rádi Vám poskytneme i konzultace či individuální výuku (pro jednotlivce, firmy, společnosti).

 

Fotky dokumentující  prostředí a atmosféru kurzů, najdete dole ve fotogalerii, ještě více fotek ale najdete v naší fotogalerii  na Facebooku: Soňa Mikulová,Jana Sýbová nebo na V.i.p.relax

 

Kurzy REKVALIFIKAČNÍ

 

Rekvalifikační kurzy jsou akreditovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR - MAVO s.r.o, na základě § 108 zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti a vyhlášky č. 524/2004 Sb., o akreditaci, splňují podmínky pro následné vydání živnostenského listu v oboru.
Jsou zařazeny do systému celostátních rekvalifikací. Absolventi získávají celostátně platná osvědčení pro zvolenou pracovní činnost.

 

 

Výuka je individuální, je možné si domluvit termín přímo s lektorkou.

Nabídku jednotlivých kurzů najdete vždy na liště vlevo.

 Kurzy doškolovací 

Kurzy jsou určeny pro maséry, ale i pro zájemce, kteří chtějí pomoci  sobě a svým nejbližším .

Nabídku jednotlivých doškolovacích kurzů najdete vždy na liště vlevo.

 

 

Foto - Kurzy
 

Fotky dokumentují prostředí a atmosféru kurzů.

Ještě více fotek najdete na Facebooku: Soňa Mikulová,Jana Sýbová nebo na V.i.p.relax