Přátelé, pokud ještě někdo uvažujete si u nás ve V.I.P.RELAXU udělat základní rekvalifikační kurz MASÉR, tak máte poslední možnost se přihlásit do 30.11.2017. S Janinou jsme se rozhodly, že již nebudeme učit rekvalifikační kurzy, ale soustředíme se na nadstavbové, doškolovací, především na naši milovanou reflexní terapii, reponace a SU JOK. Za skoro 20 let jsme díky kurzům poznaly mnoho skvělých lidiček, z mnohých se stali i naši přátelé, ale poslední dobou - neříkám, že všichni!!!! , tak mnoho kurzistů chodilo na hodinu nepřipravených, bez zájmu, za poslední 2 roky nám vzaly veškerou chuť v této práci dál pokračovat. Již ode dveří hlásí, že se na to ani nepodívali, naprosto žádná příprava, natož praxe a tak jsme si řekly dost. Naše zkušenosti budeme raději vyuyžívat dál v praxi a ve výše zmíněných doškolovacích kurzech, na které přichází maséři, kteří opravdu mají o daný kurz zájem a tak to má pro nás smysl. Pokud tedy ještě někdo chcete, zavolejte, využijte možnost individuelní výuky, kterou jsme jako skoro jediné s Janinou praktikovaly.

Masér pro sportovní a rekondiční masáž

masér

 

Cena 6500,-Kč

Kurz je určen

Masérský kurz je určen pro zájemce, kteří se chtějí dokonale naučit masérskému umění. Po absolvování našeho masérského kurzu budete schopni profesionálně provádět masérské a regenerační služby, které budete moci využít v mnoha oblastech, např. regeneračních a sportovních centrech, lázních, fitness centrech apod. Budete dokonale připraveni pro podnikání a nebo můžete využít tento kurz pro obohacení Vašich znalostí a využívat je ve svém soukromí...


Cíl studia a využití získaných poznatků

Cílem kurzu je připravit našeho absolventa tak, aby mohl samostatně a ihned po ukončení kurzu pracovat jako masér, poskytující služby obyvatelstvu v souladu se živnostenským zákonem, dále jako masér ve všech sportovních, lázeňských, regeneračních a tělovýchovných zařízeních, kde zajišťuje regeneraci u zdravých lidí.

Obsah studia

Anatomie, fyziologie, hygiena, první pomoc, kožní choroby, regenerace sil, teorie a praxe masáže. Počet vyučovacích hodin 154

Termín
Termín není stanoven pevně. Vycházíme vstříc Vašim časovým možnostem a nabízíme individuální termíny po dohodě s lektorem.Stačí zavolat a doladit si spolu diáře!

Počet účastníků ve skupině

Výuka probíhá v malých skupinách a je kladen důraz na individuální přístup.

Studijní materiály

Obdržíte při zahájení kursu, jsou zahrnuty v ceně.

Osvědčení

Absolvent získává celostátně platné osvědčení v oboru “Masér pro sportovní a rekondiční masáže”, Toto osvědčení je akreditováno u MŠMT ČR - MAVO s.r.o. Praha a splňuje všechny požadavky živnostenského zákona pro následné vydání Živnostenského listu v oboru Masérské, rekondiční a regenerační služby.