Reflexní terapie obličeje

Je to u nás nová relaxační , léčebná, ale i kosmetická metoda, která navazuje na zkušenosti z oblasti orientální filosofie a v praxi jich hojně využívá.
Jak získat znovu ztracené zdraví? Obdivuhodná léčebná metoda pochází z Vietnamu a umožňuje objevit i zhodnotit dosud nepoznanou část obrovského potenciálu samoléčení a samoregulace,který je přitom stále ukryt přímo v nás samých. .
To, že má reflexní terapie obličeje takový úspěch, není žádná náhoda, umožňuje, abyste se cítili dobře, a to bez léků, bez přístrojů, všude a pořád! Díky reflexní terapii obličeje se může předejít případným problémům, zmírňovat potíže, které se již projevily, což však neznamená, že by tato metoda nahrazovala lékařskou pomoc, ale harmonicky jí doplňuje. .U reflexní terapie tváře platí, že díky mozku zaujímá obličej vzhledem ke zbytku těla výhodné umístění. Je bohatě protkán vlásečnicemi a nervy, proto je také více schopen vyjádřit celou škálu pocitů, což žádná další část těla nedovede.Princip reflexní terapie obličeje spočívá ve stimulaci snadno zjistitelných reflexních zón. Touto technikou probudíme energii a rozproudíme ji, což umožňuje orgánům nalézt ztracenou vitalitu a správnou funkci, a to přirozeným způsobem a bez jakéhokoliv nebezpečí. Metoda zároveň uzdravuje a působí preventivně, dynamizuje hlavní tělesné funkce, a udržuje tak tělo zdravé. Posiluje tím imunitní systém, což umožňuje organizmu, aby se sám vyléčil. Jeho dalším blahodárným účinkem je, že dochází k uvolnění obličeje, zlepšuje místní krevní oběh, což v první řadě odstraňuje vrásky a omladí celý obličej, je to vlastně dokonalý přírodní lifting! .

Masáž příslušných bodů povzbudí imunitní systém a vyměšovací orgány, což zmírní případnou toxicitu užívaných léků. Je to doplňková terapie, která se může kombinovat s jakýmkoli jiným typem léčby.                                                                                                               

Fotogalerie: Reflexní terapie obličeje