SU- JOK

jen všem připomínám, ve čtvrtek 5.10. od 8 hodin proběhne základní kurz SU JOK, jedná se o jednoduchou, vysoce účinnou techniku, kterou zvládne každý!Su Jok je univerzální diagnostická a bezléková léčebná metoda, která zmírňuje bolest, umožňuje první pomoc při akutních onemocněních, úrazech, léčbu funkčních poruch v těle, stabilizaci stavu a zlepšení při nemocech s chronickým průběhem. V praxi to vypadá tak, že když znáte body podobnosti na své ruce, můžete si ihned pomoci, cíleným tlakem na správný bod, přiložením např. semínka, či jiného aplikátoru.Za pár minut dochází ke zmírnění bolesti, zaměřujeme se hlavně na pomoc při bolestech pohybového aparátu, běžných "nemocech" jako je nevolnost, kašel, rýma, zácpa.... naučíte se, jak rychle si pomoci, případně jak podpořit svoje uzdravení. Kurz je jednodenní, individuální přístup, cena je 2500,- Kč. Pokud chcete, pište, volejte, ještě máme 2 volná místa

provádíme jak terapii, tak učíme kurz - Základní kurz SU JOK I - pro veřejnost

Su Jok  terapie, metoda léčby stimulací rukou a nohou je v dnešní době považována za jednu z nejlepších známých svépomocných metod. Jedná se o  univerzální diagnostický a bezlékový léčebný systém (metodu), která zmírňuje bolest, umožňuje první pomoc při akutních onemocněních, úrazech, léčbu funkčních poruch v těle, stabilizaci stavu a zlepšení při nemocech s chronickým průběhem.

Krásné video - co je to Su Jok - zde      https://www.youtube.com/watch?v=NvwujHc2l94

Autorem metody Su Jok je jihokorejský vědec, profesor Park Jae Woo, který na základě hlubokých znalostí východní filosofie a medicíny, shromažďovaných tisíce let a medicíny západní zpracoval přehled léčebných alternativních metod a vytvořil v nich systém a řád. Jeho hlavní zásluhou je kompletní přístup v diagnostice a léčbě člověka. Jasně a srozumitelně sjednotil tři školy přírodní medicíny — indickou, čínskou a egyptskou. Díky profesoru Park Jae Woo může západní člověk snadno pochopit a aplikovat východní metodu Su Jok pro zlepšení svého zdraví.

Su Jok terapie

Su Jok terapie využívá podobnosti ruky a nohy k celému tělu člověka (holografie) a faktu, že pomoci si můžeme přes jejich aktivní přirozené využívaní. Ruce a nohy mají dvě základní funkce. První zabezpečuje úchop a vertikální stabilitu těla, druhá je léčebně-preventivní.

 

Princip léčby

 

Princip léčby přes body podobnosti spočívá ve stimulaci potřebných bodů, souvisejících s léčeným onemocněním. Při problémech (onemocněních) je nutno najít příslušný patologický bod, který je bolestivý, signalizuje poruchu a ošetřit jej. Analýzou pozice a stavu bodu podobnosti lze diagnostikovat a léčit související problémy.

Pro harmonizaci využíváme schopností rostlinných klíčivých semen – jejich tvaru, barvy, biologické síly, pružné masážní prstýnky, moxy, barvy, magnety, jehličky suj ok, dle potřeby. V Su – jok se působí nejen na daný bod bolesti, ale ošetřují se i méně bolestivé související body v okolí, související orgán, inervace míchy a centrum mozku.

 

 Su jok funguje při:

 •   poruchách funkcí pohybového aparátu
 • bolesti páteře, artrózu ……….
 •  akutních stavech
 •  zánětlivých neinfekčních onemocněních
 • zvýšení nebo snížení tlaku
 •  poruchách spánku
 • zanesených čelních dutinách
 • u nosních mandlí u dětí
 • řeší různé rýmy, kašel
 •  srdeční problémy
 • střevní problémy
 • menstruační potíže
 • a mnoho dalších problémů

Nevyléčí však plísně, bakterie a viry (infekční onemocnění), nevyléčí lupenku, ale dostane jí pod kontrolu.

 

Je možno ovlivňovat tok energií v meridiánech a odstraňovat tak nejenom nemoc jako následek, ale i její příčinu.

 

 

 

 

Přikládám ještě jedno super video pro všechny :-), vřele doporučujeme

https://www.youtube.com/watch?time_continue=136&v=3KkUGHtHa_Q