Faster EFT terapie se Soňou

možno i v pohodlí domova online

Trápí tě stres, máš trauma nebo nevíš jak se zbavit svého trápení? V takovém případě jsi zde dobře, díky metodě Faster EFT Ti mohu pomoci! 


Pokud o této technice se chceš dozvědět více,  klikni - zde

FasterEFT - Faster Emotionally Focused Tranformation (Rychlejší Emočně Zaměřené Transformace) je metoda řadící se mezi ve světě velmi uznávané techniky spadající do oboru nazývaného energetická psychologie. Jedná se v podstatě o emoční formu akupresury.

Je efektivní při řešení jakýchkoli negativních emocí, jako je například strach, smutek, emocionální traumata, vztek, pocity viny, pocity bezmoci a beznaděje. Úspěšně se používá k léčení deprese a syndromu vyhoření, závislostí, přejídání, fobií, psychických poruch, dětských problémů a další. Výborně pomáhá i při rozvoji osobnosti, zlepšení výkonnosti, sportovních výsledků, a řešení problémů ve vztazích. Je úspěšná i při řešení mnoha zdravotních problémů.

Zakladatelem a autorem techniky Faster EFT je pan Robert G. Smith, osobní kouč úspěchu, praktik NLP ( Neurolingvistické programování), a specialista na zbavování se stresu.Faster EFT má velmi široké spektrum využití. 

Pokud se rozhodnete pro terapii, obrovské plus je to, že  není třeba pojmenovávat Váš problém (vyprávět příběh nebo průběh traumatu), abychom ho nechali odejít. Vše co musíme dělat je: cítit, cílit a ťukat pro okamžitou úlevu.

Co to znamená ťukat na body?

Klient sedí a terapeut mu lehce poklepává konečky prstů na konkrétní body meridiánů v těle, jeho negativní emoce a pocity v těle  tím zeslabuje až zmizí, a postupně je nahradí pozitivními.

Proč ťukám na body?


Protože přerušuji komunikaci mezi tělem a myslí. Vlastně - beru dané události emoční paměť....


Skvělé je i to, že pokud nemáte čas přijít na sezení, můžeme se spojit naMessengeru,WhatsAppu nebo Viberu a provádět Faster EFT v klidu domova, se stejným účinkem. Ušetříte čas a jako bonus je pohodlí Vašeho domova. Praktikování FEFT je stejně účinné, jako byste seděli v pohodlí našeho křesla u nás ve V.I.P.RELAX..
Pokud potřebujete cokoliv vysvětlit, neváhejte mně zavolat a moc ráda vše dovysvětlím. Kontakt na mě -  Soňa - +420 604 238 911  

Informace pro Vás:

Kontakty
Sledujte nás na Facebooku
a nebo ještě rychleji na f - Soňa Brandová Mikulová
Děkujeme za zájem, potřebujete-li rychlou odpověď, volejte + 420 604 238 911
obchodní podmínky
ochrana osobních údajů