SU - JOK základní kurz

odborný seminář s praktickou výukou

Kurz je možný i pro veřejnost, pro domácí využití.. Profesionální masér ho využije k odstranění bolesti svalů, celé páteře, nebo jen ošetří konkrétní sval či obratel.... aj....  

Pokud máte zájem o kurz, volejte, rády Vám vše vysvětlíme, kontakt a základní informace o organizaci kurzů najdete ZDE.


Jaká je náplň kurzu?

Su Jok je univerzální diagnostická a bezléková léčebná metoda, která zmírňuje bolest, umožňuje první pomoc při akutních onemocněních, úrazech, léčbu funkčních poruch v těle, stabilizaci stavu a zlepšení při nemocech s chronickým průběhem.

Tento způsob diagnostiky a svépomoci nevyžaduje složité vyšetřování a lékařské znalosti. Je specifický pro každé onemocnění .
S metodou Su Jok se může seznámit každý člověk a naučit se pomáhat sobě i svým blízkým. Dokáže díky němu zlepšit tělesné i duševní zdraví, čímž dosáhne výrazného posunu kvality života směrem ke spokojenosti a harmonii.

Během kurzu Vás naučíme orientovat se v základním systému podobnosti terapie Suj ok, umět najít v miniaturních mapkách těla body, které po ošetření cíleným tlakem a přiložením semínek dokážou zmírnit bolesti, mnohdy zcela zharmonizovat problematický orgán. Je to jednoduchý způsob léčby, který nám zapůjčila sama příroda.Především se zaměříme na problematiku páteře, bolesti hlavy, ramen, loktů či nepříjemného nachlazení, kašle, zvracení či zácpy.... probereme nejběžnější trable, které lze snadno a efektivně odstranit bez použití chemie.

S metodou Su Jok se může seznámit každý člověk a naučit se pomáhat sobě i svým blízkým. Dokáže díky němu zlepšit tělesné i duševní zdraví, čímž dosáhne výrazného posunu kvality života směrem ke spokojenosti a harmonii.


Během kurzu Vás naučíme orientovat se v základním systému podobnosti terapie Suj ok, umět najít v miniaturních mapkách těla body, které po ošetření cíleným tlakem a přiložením semínek dokážou zmírnit bolesti, mnohdy zcela zharmonizovat problematický orgán. Je to jednoduchý způsob léčby, který nám zapůjčila sama příroda .Především se zaměříme na problematiku páteře, bolesti hlavy, ramen, loktů či nepříjemného nachlazení, kašle, zvracení či zácpy.... probereme nejběžnější trable, které lze snadno a efektivně odstranit bez použití chemie.

Pro velký zájem jak masérů, tak i laické veřejnosti, jsme připravily s Janinou - Základní kurz Su - jok I - pro domácí využití.

Krásné video - co je to Su Jok - zde https://www.youtube.com/watch?v=NvwujHc2l94
Princip léčby přes body podobnosti spočívá ve stimulaci potřebných bodů, souvisejících s léčeným onemocněním. Při problémech (onemocněních) je nutno najít příslušný patologický bod, který je bolestivý, signalizuje poruchu a ošetřit jej. Analýzou pozice a stavu bodu podobnosti lze diagnostikovat a léčit související problémy.

Pro harmonizaci využíváme schopností rostlinných klíčivých semen - jejich tvaru, barvy, biologické síly, pružné masážní prstýnky, moxy, barvy, magnety, jehličky suj ok, dle potřeby. V Su - jok se působí nejen na daný bod bolesti, ale ošetřují se i méně bolestivé související body v okolí, související orgán, inervace míchy a centrum mozku.


Informace pro Vás:

Kontakty
Sledujte nás na Facebooku
a nebo ještě rychleji na f - Soňa Brandová Mikulová
Děkujeme za zájem, potřebujete-li rychlou odpověď, volejte +  420 604 238 911
obchodní podmínky
ochrana osobních údajů