Kvantová harmonizace

terapie

                    KVANTOVÁ HARMONIZACE

Při kvantové harmonizaci využíváme nabyté znalosti z praktických seminářů, které pořádá Dr. Frank Kinslow, Joe Dispenza, Gregg Braden, ale i využíváme sílu metody EFT a Faster EFT.....Pokud přijdete, vždy nejprve spolu řešíme příčinu problému, který chcete odstranit. Jakmile jí spolu nalezneme, učíme Vás rozpoznat emoční vzorce, které jste si díky špatné zkušenosti vytvořili. 


Používáme při harmonizaci metodu stavění zrcadel, kterou potom můžete používat kdykoliv nastane nějaká nepohoda ve Vašem životě a ihned budete vědět, proč se Vám určitá situace děje, někdy stále dokola. Na konci našeho sezení pomocí kvantového unášení vkládáme nový emoční vzorec do Vašeho kvantového pole. Výsledky se dostaví velmi brzy, mnohdy ihned :-).
Kvantové léčení probíhá na bázi kvantové fyziky - kvantovou vlnou.

V jakých případech pomáhá kvantová terapie?Kvantová vlna pomůže vždy a ve všech možných případech, záleží pouze na tom, jaké hranice,či omezení jste si ve své mysli nastavili!

Harmonizací kvantovou vlnou napravujeme problémy jak na fyzické, tak i na psychické úrovni. Dokáže pomoci i v nápravě finanční prosperity, pracovních i partnerských vztahů......


Kvantová terapie pomáhá při akutních i chronických problémech, a funguje i na dálku. Je možné se s klienty spojit telefonicky , pochopitelně účinnost je stejná, jako při osobní návštěvě.


Rýma, nachlazení, bolení v krku, chrapot, to vše odchází většinou již po jedné terapii. Kvantovou technikou lze pracovat na kloubech nebo svalech, které třeba následkem operace či úrazu mají zhoršenou hybnost a pomáhá i při chronických onemocněních.


Také problémy s páteří lze za několik terapií velmi zmírnit či úplně odstranit.
Nejčastěji řešíme tyto obtíže:
* bolest pohybového aparátu
* bolesti hlavy (migrenózní syndrom), tinitus (pískání v uchu)
* zrakové potíže
* poúrazové stavy
* neplodnost
* regenerace, relaxace a zklidnění organismu v období stresu
* poruchy spánku
* poruchy přijímání potravy
* podpora při léčbě dýchacích potíží (astma, alergie)
* podpora při léčbě kožních potíží (léčba akné aj.)
* interní či neurologické obtíže
* psychické obavy a strach
* odvykání kouření
* sportovní rehabilitace, překonání vlastních omezení při zlepšení výkonu
* zlepšení komunikace, vztahů a práce
Fyzickým dotekem, nebo jen mentálně a záměrem se propojí a aktivují nejrůznější systémy těla a tím dochází k uvolnění bloků, nastartuje se proces léčení a regenerace těla.
Kvantovou terapií se odstraní ty hranice, které nám brání v uzdravení, dochází k nápravě nejenom daného problému, ale i příčiny, při které vznikl.

Tato metoda není náhradou lékařské péče ani lidovým léčitelstvím.
Co je pro absolvování terapie nutné udělat? Pouze se svobodně rozhodnout, že si přejete změnu, uzdravení, zlepšení vztahů, práce nebo života.Informace pro Vás:

Kontakty
Sledujte nás na Facebooku
a nebo ještě rychleji na f - Soňa Brandová Mikulová
Děkujeme za zájem, potřebujete-li rychlou odpověď, volejte  + 420 604 238 911
obchodní podmínky
ochrana osobních údajů