Měkká reponace celé páteře 

ošetření

Jedná se o unikátní metody ing. Janči prvního zakladatele reflexní terapie v Čechách. 

Postupy na lůžku (technologie "kratší nohy" uvolnění lopatek, postupy při skolioze., uvolnění žeber) a přímé uvolnění krční páteře a žeber.

Přímá měkká reponace krční páteře, kterou provádí zkušený reflexní terapeut. Vychází z předpokladu, že kosti jsou pouhý stavební materiál a "politiku" dělají svaly. Proto dokonalého uvolnění krční páteře docílíme masáží úponů svalů na temeni pod lebkou a působením na tzv. "hlavní" bod na úrovni třetího obratle.


KOMPLETNÍ POSTUP NA LŮŽKU
Při kompletní masáži na lůžku si reflexní terapeut poradí s řadou potíží.
Následující uvolnění ramenních pásu a kompletní postup na lůžku si umí poradit nejen s bolestí zad, uskřípnutím nervu či vyskočeným žebrem, ale i s problematikou tzv. relativně kratší nohy, skoliózami a problémy pohybového aparátu v různých stádiích. 

V těch nejtěžších případech přináší minimálně trvající úlevu od bolesti a uvolnění křečí a spasmů. Při této masáži je zřejmá souvislost mezi fungováním vnitřních orgánů a problémy v oblasti páteře a zad. Velmi často totiž například problémy se zažíváním nepovažujeme za důležité a své problémy začínáme řešit, až se "zhmotní" ještě více, tj. projeví v oblasti pohybového aparátu a my začneme trpět bolestí zad nebo třeba kloubů. 

Masáží odstraní největší problémy a zároveň vám vysvětlí všechny souvislosti jejich vzniku.

Proč je podle nás reponace tak skvělá technika? Pokud Tě to zajímá - čti ZDE.Informace pro Vás:

Kontakty

Sledujte nás na Facebooku

a nebo ještě rychleji na f - Soňa Brandová Mikulová
Děkujeme za zájem, potřebujete-li rychlou odpověď, volejte  +420 604 238 911
obchodní podmínky
ochrana osobních údajů