Proč je měkká reponace tak skvělá technika?

09.01.2021


Především proto, že dá do pořádku celou páteř, ale hlavně vrátí do původní polohy kostrč. Bez vnitřního zásahu, ale opravdu cíleným uvolňováním svalů podél páteře, a to od prvního krčního obratle, až po kostrč.

Jak probíhá ošetření?


Přijde k nám nový klient a pochopitelně má problém s bolestí zad nebo šíje. Jako první ho položíme na břicho a zkontrolujeme, zda jedna noha je kratší. V 99% tak tomu je vždy. Není tedy co řešit, navrhujeme mu reponaci celé páteře, vysvětlíme mu , jak to bude probíhat a pustíme se do práce.


Jedná se o úžasnou metodu Ing. Jiřího Janči, českého zakladatele reflexní terapie. Nejedná se o žádná chiropraktika, ale cílené uvolňování svalů okolo krční , hrudní, bederní páteře a v neposlední řadě i u kostrče.


Je to neskutečně účinná, propracovaná metoda, kdy dochází k uvolnění křečí na svalech, a laicky řečeno, všechno zaskáče kam má . Nejvíce problematické části bývají u lopatky a u křížové oblasti. Již po prvním ošetření dochází k velké úlevě. Klienti mají ohromnou radost, že se mohou v klidu obout, ohnout a otočit hlavou.


Jsme moc rády, že můžeme tuto metodu provádět a učit dál. Má obrovské možnosti, pomáhá při bolesti hlavy, skolioze, ústřelu, bolesti sedacího nervu, bolesti ramen, ale i nohou.... Úžasné je, že reponace má blahodárný vliv i na vnitřní orgány.

Další úžasný bonus této techniky je, že po srovnání celé páteře může jinak zdravá žena otěhotnět!!!


Reponace má totiž blahodárný dopad na oblast pánve! Jakmile dojde ke srovnání celé páteře a oblasti kostrče, je vyhráno. Pokud přijdou klientky, které jsou po gynekologické stránce v pořádku, lékař nenašel u partnerů jediný problém, který by bránil početí, je nejlepší volba reponace páteře! Srovnáním vychýlené kostrče a páteře, která u těchto budoucích maminek je vždy v nepohodě, již potom nic nebrání, aby otěhotněly.


Z naší dlouholeté praxe máme zkušenost, že ženy otěhotní ihned po prvním ošetření. Pokud je vychýlení u kostrče větší a pánev se ihned zcela nesrovná, domlouváme se s klientkou, aby zavolala ihned, jakmile dostane menstruaci. Po druhém ošetření již bývá vyhráno. 

Chodí k nám ženy i před umělým oplodněním, mnohdy na doporučení gynekologa, aby měly větší šanci otěhotnět.
Jak jsem již říkala, máme mnoho a mnoho dětiček, které se narodily díky tomu, že reponací se dala páteř a pánev do rovnováhy. Říkáme jim "naše malé reponace". Máme vždy neskutečnou radost. Posílají nám nádherné zprávy, maily a dochází i na osobní setkání. Je to však tak intimní záležitost a my chápeme, že je neprezentují veřejně - jako reference pro nás.


Co ještě dokáže reponace?


Součástí této úžasné techniky je i odblokování žeber. Jakmile zjistíme, že mezižeberní svaly jsou v křeči, bloky odstraníme a klientovi se hned mnohem lépe dýchá, orgány v hrudníku mají zase svoje "místo", nejsou již utiskované.
Jakmile dáme lidem tělo dohromady, stačí chodit na udržovací reponaci 1x za měsíc.
Pokud Vás povídání o této skvělé technice zaujalo a chcete znát odpověď na nějaké nezodpovězené otázky, které Vás napadají, stačí nám zavolat a nebo napsat, moc rády Vám s kolegyní na ně dáme odpověď.


Milujeme svoji práci a to doslova. Stále nás překvapuje ta skvělá možnost našeho těla, jak se uzdravit, jakmile k tomu dostane podmínky a šanci.