Reflexní terapie plosky nohy

ošetření

Klient se pohodlně posadí buď do křesla nebo na polohovací masérské lehátko, jeho nohy jsou vždy položené tak, aby všechny jejich svaly byly zcela uvolněné. 


Terapeut svýma rukama navazuje kontakt s chodidly především tím, že na začátku provede několik pohybů spíše hladících, čímž ale získává ihned v první fázi kontaktu přehled o stavu statiky chodidla, stavu pokožky chodidla, teplotě pokožky,stavu tkáně a jejího napětí. 


Pokud při této první fázi zjistí odchylky od normálu, ihned se zaměří na místo této odchylky, tím na maximálně možné vyhodnocení dané abnormality a podle toho pak upraví celý průběh ošetření. Já často ráda používám - chodidlo je display člověka.


Při první masáži se musí prohmatat všechny reflexní zóny, tedy vlastně celé chodidlo. Podle reakce jednotlivých reflexních plošek se pak určí pořadí ošetřovaných plošek, a tím se do masáží uvede určitý systém. Při případné bouřlivé pacientově reakci se ihned sníží intenzita masáže. 


Díky tomuto systému se najde nejenom přetížený orgán, ale hlavně, orgán který toto přetížení způsobil. Zjednodušeně řečeno, najdeme jak problém, tak odhalíme příčinu. Samozřejmostí každého ošetření je podrobné vysvětlení problému , na plosku nohy vždy klientovi nakreslíme plošky, které si bude sám doma ošetřovat, a přidáme další rady, jak tělo detoxikovat a nastartovat tak samoozdravný proces.

Informace pro Vás:

Kontakty
Sledujte nás na Facebooku
a nebo ještě rychleji na f - Soňa Brandová Mikulová
Děkujeme za zájem, potřebujete-li rychlou odpověď, volejte  + 420 604 238 911
obchodní podmínky
ochrana osobních údajů