Faster EFT se Soňou

Trápí tě stres, máš trauma nebo nevíš jak se zbavit svého trápení? V takovém případě jsi zde dobře, díky metodě Faster EFT Ti mohu pomoci! FasterEFT je nejrychlejší metoda pro odbourávání stresu, zlepšení kvality života a odstranění fyzických, psychických a emocionálních obtíží

FasterEFT - Faster Emotionally Focused Tranformation (Rychlejší Emočně Zaměřené Transformace) je metoda řadící se mezi ve světě velmi uznávané techniky spadající do oboru nazývaného energetická psychologie. Jedná se v podstatě o emoční formu akupresury. 


Pokud jsi zdaleka, stačí se připojit online a výsledky jsou stejné, jako když jsi v pohodlí u nás ve V.I.P.RELAX. 


Faster EFT je světově nejvyspělejší metoda, která nám pomáhá pochopit, jakým způsobem si vytváříme problémy a pomáhá je vyřešit. Její velký bonus je to, že je i rychlá a efektivní. I od toho se odvíjel její název.


FasterEFT je rychlejší a efektivnější při cílení na problémy, než klasické EFT. Jeden z hlavních rozdílů také je, že není třeba pojmenovávat náš problém (vyprávět příběh nebo průběh traumatu), abychom ho nechali odejít. Vše co musíme dělat je: cítit, cílit a ťukat pro okamžitou úlevu.


Jak probíhá terapie?

Klient sedí a terapeut mu lehce poklepává konečky prstů na konkrétní body meridiánů v těle, jeho negativní emoce a pocity v těle tím zeslabuje až zmizí, a postupně je nahradí pozitivními.


Skvělé je i to, že pokud nemáte čas přijít na sezení, můžeme se spojit naMessengeru,WhatsAppu nebo Viberu a provádět Faster EFT v klidu domova, se stejným účinkem. Ušetříte čas a jako bonus je pohodlí Vašeho domova. Praktikování FEFT je stejně účinné, jako byste seděli v pohodlí našeho křesla u nás ve V.I.P.RELAXu.

Navíc Vás naučíme základní techniku "ťukání", abyste si mohli pomáhat při nepříjemných pocitech či situacích kdykoliv budete potřebovat. Stačí si domluvit termín, spojit se přes messenger a už to frčí...

Zakladatel metody Faster EFT je Robert G.Smith. 

Díky této metodě pracujeme jak s naším vědomím, tak i podvědomím a díky ní můžeme změnit ty emoční vzorce, které nás v našem životě omezují. 

Rovněž tak modely chování, podvědomé programy, které právě vytváří ty naše omezující emoční vzorce. Skrze ně vyhodnocujeme veškeré situace, které prožíváme.

Když se nám podaří zbavit se negativního programu v mysli, který způsobuje "náš problém", přestane nás dále negativně ovlivňovat. Tělo je pochopitelně propojeno s naší myslí, tvoří jeden celek a tak co si myslíme, to přijímá tělo za své.

Pokud Vaše mysl nepříjemnou situaci vyhodnotí jako stav ohrožení, Vaše tělo na to zareaguje - např. stažením svalů, bolestí hlavy nebo tlakem v oblasti žaludku... 

Vaše podvědomí si tuto situaci a vše s ní spojené zapamatuje, a pokud v budoucnosti budete mít podobný zážitek, tělo a mysl zareaguje stejně.

Co je na Faster EFT úžasné, je jeho rychlost, jak může transformovat naše vnímání a odstranit příčiny problémů. Je to dynamická "práce", kdy se odstraňují emoční blokády a obnovuje se tím fyzické zdraví. 

Faster EFT můžeme použít na vše co Vás trápí, na jakoukoliv emoční a citovou nepohodu, na Vaše tělesné problémy, nebo na to, jak si vylepšit Váš život. Můžete si odblokovat svoje traumata, fobie,přejídání, špatné vztahy, malé sebevědomí, smutky...  nemusíte vůbec v to věřit, a přesto uvidíte velmi rychle reálné výsledky!

Nejspíš Vás zajímá, jaký je rozdíl mezi klasickým EFT a Faster EFT?

Rychlé FASTER EFT je novější forma EFT s propojením hlubší psychologie a NLP. Rychle se dostanete do příčiny problému a změníte to, co nechcete.

Klasické EFT vychází z toho, že důvod, proč máme problémy je porucha v našem energetickém systému.

FEFT - vychází z toho, že všichni jsme pořádku, že nikdo z nás není rozbitý, ale pravý důvod, že všechno to, co se nám v životě děje ať již nemoci, nadváha, chudoba apod. jsme si vytvořili ve své mysli na základě principů, které jsme vědomě či nevědomě přijali do svého života. 

A pokud jsme to dokázali sami vytvořit, dokážeme se toho i zbavit. Vychází z toho, že tělo následuje svojí mysl, tedy jak cítíme, tak i žijeme.

Ve FEFT neexistuje psychologický revers, pokud se totiž problém vrací, je způsoben jen dalšími faktory, které ho podporují, s daným problémem souvisí a je nutno je též odblokovat.

Proč ťukání tak funguje?

Mezi myslí a tělem existuje propojení - zpětná vazba. Během ťukání na body určitých meridiánů se ruší komunikační spojnice mezi myslí a tělem, dojde tak k uvolnění a ke změně vnímání. Již není možné při zpětné vzpomínce mít stejnou negativní intenzitu prožitku. Pracujeme tak dlouho, až změníme zcela naše vnímání náš prospěch.

Při terapii  využíváme i nabyté znalosti z praktických seminářů, které pořádá Dr. Frank Kinslow, Joe Dispenza, Gregg Braden a Bradley Nelson.

Upozornění:Metoda Faster EFT není náhradou za běžnou lékařskou péči. Nedoporučuji vysazovat stanovenou léčbu a předepsané léky. Při zlepšení stavu po konzultacích lze pouze po dohodě s ošetřujícím lékařem upravit dávkování léků, popř. změnit léčbu. Nejsem lékař, jsem certifikovaný praktik alternativních technik léčení a rozvoje osobnosti. Používáním těchto technik přebíráte zodpovědnost za své jednání.

Informace pro Vás:

Kontakty

Sledujte nás na Facebooku

a nebo ještě rychleji na f - Soňa Brandová Mikulová

Děkujeme za zájem, potřebujete-li rychlou odpověď, volejte  + 420 604 238 911

obchodní podmínky
ochrana osobních údajů