Reflexní terapie

po rozkliknutí rolety (v horní liště - Reflexní terapie )  najdete všechny možnosti ošetření reflexní terapií

Tato úžasná metoda mě oslovila již před 20ti  lety, a to natolik, že jsme se jí po dlouholetých zkušenostech rozhodly i vyučovat a rozšiřovat jí dál tak, jak si to zaslouží.

 Reflexní terapie nám pomáhá každý den, buď jako preventivní léčba, nebo pokud je nutné, jako nástroj k vyléčení určitého problému.

Díky reflexní diagnostice máme tu nádhernou možnost - nejenom odstranit následek, ale hlavně najít příčinu problému - nemoci.

 K reflexní terapii přistupujeme opravdu s úctou a respektem. Úžasné na tom je, že plosky nohou, dlaně nebo obličej máme stále "po ruce".  Je skvělé, že existuje možnost, jak se sám zapojit do léčby a obnovení sil organismu. Mnozí se vylekají, když dochází k detoxikační fázi.

Sama jsem jí prodělávala dost brutálně. Může nastat teplota, tmavá a páchnoucí moč, bolest hlavy, svalů, výtoky a další možné projevy. Kdo vytrvá a nezalekne se, naopak si uvědomí, že uložený balast, toxiny musí tělo vyloučit, vytrvá a zakrátko nastává fáze uzdravování. 

Neumím ani slovy popsat ten úžasný okamžik, když jdete na kontrolu ke svému lékaři a on s údivem nechápe, jak je možné, že ten nemocný orgán je zcela v pořádku? Sama jsem takový "zázrak" zažila a řeknu Vám, ten pocit byl vážně úžasný. Já osobně reflexní terapii vděčím za mnohé.

Zdraví je vážně k nezaplacení. Tento dojem získáme vždy, když sledujeme vývoj našeho zdravotnictví. Zaplatit lze jen zmírnění nebo léčení nemocí, ale o udržení svého zdraví se musí snažit každý sám.


Reflexní terapie nabízí šanci, jak si jednoduchým způsobem zachovat nebo obnovit zdraví. V celostní koncepci přírodní medicíny už zaujímá pevné místo a stále častěji se používá k svépomoci.

Informace pro Vás:

Kontakty
Sledujte nás na Facebooku
a nebo ještě rychleji na f - Soňa Brandová Mikulová
Děkujeme za zájem, potřebujete-li rychlou odpověď, volejte  +  420 604 238 911
obchodní podmínky
ochrana osobních údajů