Harmonizace energetických center

Sem vložte podnadpis

Jak fungují energetická centra


Budeme o nich uvažovat jako o individuálních centrech informací. Každý jednotlivé centrum má svoji vlastní specifickou energii.

Ke každému centru patří také vlastní individuální žlázy, vlastní unikátní hormony, chemické látky a vlastní nervová pleteň! 

Každé energetické centrum vašeho těla má svou vlastní biologickou stavbu.

1.  Kokcygeální plexus - Pohlavní žlázy

2. Sakrální plexus  - Žlázy trávicího traktu a slinivky

3. Solární plexus - Nadledvinky

4. Pulmonální a srdeční plexus  - Brzlík

5. Faryngální plexus  - Štítná žláza

6. Karotidní plexus - Hypofýza

7. Plexus  mozkové kúryO čakrách si můžete přečíst mnoho článků a knih. Nebudu zde popisovat vlastnosti jednotlivých čaker, jejich barvy, ale chci se zaměřit na praktický význam ošetření, když dojde k vyladění energetických center.

Nejprve však ještě vysvětlím, jaký dopad má nekoherence (nesoulad) jednotlivých energetických center. Pokud tedy v těle - v různých centrech uváznou naše emoce, nemůžeme se rozvjet. Jednotlivá centra nejsou v tu chvíli v souladu a nemohou se vzájemně zcela podporovat. 


Aktivujeme-li každé ze sedmi tělesných energetických center, dalo by se říct, že přivádíme energii těchto centrer k tomu - ABY SE PROJEVILA. Zjednodušeně řečeno - aktivujeme vědomí toho centra - jeho specifickou energii - stimulujeme tím příslušné neurologické pleteně, které pak aktivují odpovídající žlázy tkáně, hormóny a chemické látky (každého centra).


Pokud jsme však ve stresu - tělo je v jakém si režimu přežití - to znamená - žijeme svůj život převážně z prvních 3 center, neustále odčerpáváme z tohoto neviditelného energetické a informačního pole energii - a neustále jí přeměňujeme v chemické látky.  Pokud to dělám jistou dobu opakovaně, výsledkem je vždy chybějící energie. 


Centra mezi sebou přestávají být v koherenci a tak nemohou vytvářet podporující záměr a soulad,  který by se dohromady posiloval... Vzniká dezinformace mezi mozkem a jednotlivými centry. Vzniklý nesoulad má tak dopad na celé tělo, v nejpostiženější oblasti vzniká nemoc....


Je mnoho možností, jak si dát tělo a energetická centra do souladu. Můžeme využít meditaci a vědomě každé centrum pozitivně ovlivňovat, využívat krystaly a další a další techniky.


My jsme objevily úžasnou moc terapeutických ladiček a tak využíváme ohromnou sílu zvuku. Již samotným poslechem ladiček dochází k uvolnění celého těla a ovlivňování všech buněk v těle. Máme k dispozici ladičky z Harmonizačního spektra, úžasné Solfeggio frekvence, můžeme využít z HS třeba jenom ladičky C a G, nebo skvělé OM a k tomu DNA - 528 Hz.


S terapeutickými ladičkami můžeme vyladit lidské biopole, okolo každého centra můžeme vnímat záznamy specifické emoci a stavu mysli.  Pokud je nějaká nerovnováha, tak při vylaďování zvukem dokážeme jí detekovat prostřednictvím odporu, který se odráží ve způsobu, jakým ladička ZNÍ.


Potom můžeme nerovnováhu "vyladit". K tomuto vylaďování je úžasná již zmíněná sada Solfeggio, která se skládá z 9 ladiček.
V naší praxi se nám nejvíc osvědčila harmonizace center ladičkami OM, OM se závažím a DNA - 528 Hz. Klient si pohodlně lehne a my mu změříme každé jednotlivé centrum. Používáme k tomu buď ladičku - nebo kyvadlo. Potom postupně podle potřeby jednotlivá centra "čistíme"  a nabíjíme. Využíváme k tomu právě zvuk zmíněných ladiček.


Pokud je třeba, využijeme před terapií EFT nebo Faster EFT a odstraníme špatné vzorce, které lidem ztrpčují nějakou situaci nebo život a  potom doladíme ladičkami.....
Vše je individuální, každý jsme jiný a podle toho ke klientovi přistupujeme.


Informace pro Vás:

Kontakty
Sledujte nás na Facebooku
a nebo ještě rychleji na f - Soňa Brandová Mikulová
Děkujeme za zájem, potřebujete-li rychlou odpověď, volejte + 420 604 238 911
obchodní podmínky
ochrana osobních údajů